Program 2020. május 27. 10:00

Tőserdő – Május 29-én indul a szezon

Tőserdő – Május 29-én indul a szezon
Egy régi értékből épít új brandet Lakitelek Önkormányzata. Szeretnék elérni, hogy a Tőserdő olyan márkanévvé váljon, amely egyet jelent a természetközeli kikapcsolódással, a gyönyörű tájjal, az aktív pihenéssel, a termálvízzel, a csónakázással, a kalandparkkal, a finom helyi ételekkel és borokkal, a remek programokkal… 

Mindennek a megtapasztalására kiváló lehetőséget kínál a május 29-én induló nyári szezon, amire felújított medencékkel, gondozott környezettel, a már megszokott fürdőzési, pihenési és éttermi kínálattal készül Tőserdő strandja, a Tősfürdő. A kempingben 3 hektár gondozott, parkosított területtel hívogatja a természet közelségére vágyó üdülőket. Ezen a napon az első 1000 látogató számára ingyenes a belépés! 

Aki pedig a vadregényes Holt-Tiszán szeretne csónakázni, ladikot kölcsönözhet hozzá a híd mellett található csónakkölcsönzőben. Sokak kedvence, a kalandpark egyelőre zárva tart, de keresik az üzemeltetés módját és lehetőségét.

Fotó: Ötvös Sándor

 

Kövessen minket a Facebookon is!