Hirdetés
Helyi hírek 2020. május 27. 17:00

Helga a TOP 10-ben, szavazzunk rá!

Helga a TOP 10-ben, szavazzunk rá!
Lezárult a Four Reasons nemzetközi fodrászverseny első szakasza, a Four Reasons Pro Awards, így a 16 országból beérkező pályázatok közül a szakmai zsűri mindhárom kategóriában kiválasztotta a Top10-et. Köhler Helga kiskunfélegyházi fodrász az #FRstyling kategória finalistája.

Most 3️ kategóriában 30 fodrász indul az 1000 eurós fődíjért. Szavazni is lehet az egyetlen magyarként induló versenyzőre, így akár övé lehet a legjobb pályamunka a frizura-konty kategóriában. A voksolók között a Four Reasons 150 euro értékben sorsol ki termékcsomagot egy szerencsés nyertesnek.

Szavazni május 31-éig lehet az alábbi linken: 
https://en.fourreasons.fi/vote/
 

Kövessen minket a Facebookon is!