Hirdetés
Helyi hírek 2020. június 3. 16:00

Karbantartás a Cegléd-Szeged vasútvonalon

Karbantartás a Cegléd-Szeged vasútvonalon
Éjszakai karbantartást végez a MÁV a Cegléd-Szeged vasútvonalon a síneken, váltókon (kitérőkön) a pálya állapotának fenntartása, valamint a menetrend szerinti közlekedés javítása érdekében. Az munkavégzés miatt nem kell korlátozni a vonatforgalmat a munkálatok idejére.

A Cegléd-Szeged vonal pályakarbantartások időpontjai:

Kecskemét és Városföld között, június 4-én, csütörtökön 23.50-től 3.40-ig,

 Városföld és Kiskunfélegyháza között, június 5-én, pénteken 22.30-tól 5 óráig,

 Kiskunfélegyháza állomáson június 23-án, kedden 19-től reggel 5 óráig,

 Városföld állomáson június 10-én, szerdán 22-től reggel 5 óráig.A lakott területeken általában 10-20 percet tartózkodnak és okozhatnak zajt a karbantartást végző vasúti munkagépek. A zajterheléssel járó éjszakai munkavégzés miatt a lakosság megértését és türelmét kéri a vasúttársaság.


Fotó: MÁV-Start és Shutterstock illusztráció

 

Kövessen minket a Facebookon is!