Hirdetés
Helyi hírek 2020. május 31. 14:00

A Sarlós Boldogasszony Templom hírei

A Sarlós Boldogasszony Templom hírei
Pünkösdvasárnap, a szentlélek eljövetele – 2020. május 31.

1. Hétfőn a Boldogságos Szűz Máriának, az egyház anyjának emléknapja, szerdán Lwanga Szent Károly és vértanú társai emléknapja, csütörtökön a mi urunk Jézus Krisztus, az örök főpap ünnepe, pénteken pedig Szent Bonifác püspök és vértanú emléknapja lesz.

2. Pünkösdhétfőn reggel ½ 7-kor és 8 órakor lesz szentmise a templomban.

3. Júniusban hétfőnként a reggeli szentmise után, a többi napokon az esti szentmisék előtt ½ 6-kor elimádkozzák Jézus szentséges szívének litániáját a templomban.

4. Június 11-én, csütörtökön lesz Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe. A szentmisét és a körmenetet az újtemplom híveivel együtt a plébánia udvarán tartják meg. Szeretettel hívják a híveket a közös ünneplésre. Kérik, hogy aki tud virágot vinni az úrnapi oltárok díszítéséhez, az június 3-án, szerdán vigye be a sekrestyébe vagy a plébániára, aki pedig virágszirmot tud vinni, az vigye el a körmenetre.

5. A szentmisék hétköznap továbbra is a templomban, szombat este és vasárnap pedig a plébánia udvarán lesznek megtartva.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

 

Kövessen minket a Facebookon is!