Hirdetés
Helyi hírek 2020. május 31. 17:00

Kocsikázással búcsúztak az ovisok Pálmonostorán

Képgaléria
Kocsikázással búcsúztak az ovisok Pálmonostorán
A veszélyhelyzet miatt idén nem tudták hagyományos módon megtartani az óvodai ballagási ünnepséget Pálmonostorán.

Az óvoda dolgozói mégis szerették volna méltóképpen lezárni nagycsoportosaik óvodás időszakát. Ezért május 29-én lovaskocsikázással búcsúztatták az iskolába készülő gyerekeket. Az óvónénik és a daduska néni házhoz mentek minden kisgyerekért, és közösen tettek egy kört a faluban. Voltak, akik integetéssel köszöntötték a kis ünnepelteket, és voltak, akik ajándékkal is kedveskedtek számukra. A kocsikázást követően a búcsúzó gyerekek, szüleikkel közösen, rövid ünnepi műsorral zárták az óvódás éveket az intézmény udvarán.
 

Kövessen minket a Facebookon is!