Helyi hírek 2020. június 3. 09:00

Jelentősen egyszerűsödik a piac látogatása

Jelentősen egyszerűsödik a piac látogatása
Június 5-én, péntektől a piacot a reggeli nyitástól korhatár nélkül bárki látogathatja, tehát megszüntetjük a 65 év felettiek idősávját, így délelőtt mindenki el tudja intézni a bevásárlást. Külön idősávot továbbra is kötelező kijelölni a 65 év felettieknek, így 11-12 óra között a piacot csak ők látogathatják. Maszk használata nem kötelező, de ajánlott.

Június 14-én, vasárnap ismét lesz állat- és kirakodóvásár. A vásártér nyitottságából adódóan maszk használata nem kötelező, de ajánlott.

Június 5-én, pénteken megnyitja kapuit a városi strand is. A központi előírások miatt egyelőre csak a kültéri gyermekmedence és az úszómedence lesz használható, és legfeljebb 270 látogató lehet egyszerre.

Csányi József
polgármester
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus