Hirdetés
Helyi hírek 2020. június 5. 18:00

Letartóztatták a garázdasággal gyanúsított félegyházi férfit

Letartóztatták a garázdasággal gyanúsított félegyházi férfit
A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte a letartóztatását annak az 55 éves kiskunfélegyházi férfinak, aki a gyanú szerint üvegeket tört össze szándékosan Kiskunfélegyházán. 

A megalapozott gyanú szerint a férfi június 1-jén reggel egy kiskunfélegyházi dohányboltban fizetés nélkül elfogyasztott, több mint 1 liter tömény szeszesitalt, majd felborította az üdítős állványt, amellyel 6.015 forint kárt okozott. Másnap egy élelmiszerboltban söpört le 20-30 szeszesitalt a pultról, amelyek eltörtek. A gyanúsított ezzel az üzletnek 2-300.000 forint kárt okozott  adta hírül a keol.hu.

A bíróság a büntetett előéletű gyanúsított letartóztatását a bűnismétlés megakadályozása érdekében rendelte el, mivel megalapozottan feltehető, hogy szabadlábon hagyása esetén újabb szabadságvesztéssel fenyegetett bűncselekményt követne el.

A bíróság döntését az ügyész, a gyanúsított és védője is tudomásul vette, így az véglegessé vált.


Fotó: Shutterstock illusztráció
 

Kövessen minket a Facebookon is!