Helyi hírek 2020. június 15. 18:00

Elhunyt Sajti Levente, kecskeméti gitáros

A halálhírt párja jelentette be hétfőn a Lucy zenekar Facebook-oldalán.

„Mélységes fájdalommal, megrendülten tudatom minden kedves baráttal, ismerőssel, zenésztárssal, rajongóval, hogy Sajti Levente, a Lucy zenekar frontembere váratlan hirtelenséggel elhunyt. Búcsúztatására szűk családi körben kerül sor„ – írta Borbély Flóra.

Levit, a kecskemétiek még a 2005-ben alakult Maddolls nevű formációból ismerhették, aztán 2012-ben a 
Junkies gitárosaként folytatta zenei pályafutását, ahonnan a Mi van veled? Semmi? album után távozott és megalapította saját zenekarát Lucy néven. A punk rockos trió első albuma 2014 őszén jött ki Budapestről szeretettel címmel, 2015 decemberében pedig megjelent a Hamis szimfóniák című második lemezük is – írta cikkében a Baon.


Levente a Maddols formációval szerepelt a Rocktárban is (jobbra) 2010-ben Kiskunfélegyházán, valamint ugyanabban az évben a RockTiszakécske rendezvényén is.

Videó: A Lucy zenekar Kispesti éjszaka című dalára készült hivatalos klip 2015-ben.

 

Kövessen minket a Facebookon is!