Hirdetés
Sport 2020. június 16. 17:00

Dobogós helyezést értek el a dartsosok

Dobogós helyezést értek el a dartsosok
Kecskeméten rendezték meg június közepén a Lesz Vigasz Darts verseny 3. fordulóját, amelyen hét félegyházi játékos vett részt. Vincze Katalin mellett Horváth Tibor, Horváth Zsolt, Pecz István, Valkovics István, Simon Gábor valamint Csúri Ferenc ragadott nyilat.

A csoportmérkőzéseken minden félegyházi dartsos jól teljesített. Az egyenes kiesési szakaszban Vincze Katalin, Horváth Tibor, Valkovics István és Csúri Ferenc a kilencedik helyen fejezte be a versenyt.

Mellettük Pecz István és Simon Gábor ötödik lett, míg Horváth Zsolt a dobogó harmadik fokára állhatott fel.A verseny jól sikerült a Félegyházi Darts Club tagjai számára, akik bizakodva készülnek az I. Félegyházi Darts Versenyre, amelyet június 27-én a Szakmaközi Művelődési Házban bonyolítanak le.

Kép, információ: Félegyházi Darts Club

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!