Hirdetés
Helyi hírek 2020. június 24. 15:00

Újra üléseznek a bizottságok és a képviselő-testület

Képgaléria
Újra üléseznek a bizottságok és a képviselő-testület
Kiskunfélegyháza képviselő-testülete a rendkívüli járványhelyzet feloldása után június 25-én tart ülést. A húsz megvitatásra váró napirend között szerepel a Timafalvi László rendőrkapitány által előterjesztett beszámoló Kiskunfélegyháza közbiztonságáról, illetve Leiz Gábor, a tűzoltó-parancsnokság vezetőjének, a félegyházi tűzoltóság elmúlt évi munkájáról szóló tájékoztatója. A képviselők emellett megvitatják az elmúlt évi költségvetési beszámolót és azt is, hogy mit kell változtatni az idei költségvetésben. Az előterjesztéseket az elmúlt napokban valamennyi bizottság értékelte és elfogadásra javasolja a testületnek.

Kövessen minket a Facebookon is!