Program 2020. június 24. 12:00

A Koncert Fúvószenekar zárja a júniust a szökőkútnál

A Koncert Fúvószenekar zárja a júniust a szökőkútnál
Szinte keretbe helyezték a júniusi élőzenés péntek estéket, hiszen a hónapot nyitotta és zárja is a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekar. A Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében, június 26-án, pénteken, 20 órakor hallgathatjuk játékukat a Béke-téri szökőkútnál.

Tóth László karnagy elmondta, hogy nagyon jó érzés volt látni az első koncerten a nagyszámú érdeklődést. A zenekar március közepe óta nem találkozott, nem próbált, így örültek a lehetőségnek. A most pénteki koncert e tekintetben különleges ismét, hiszen igazi próbára nincs lehetőségük, ez számukra még mindig veszélyes üzem. Amennyire lehet, óvatosak.

Frissült a térzenei repertoár, hiszen olyan darabok kerültek bele, amelyeket a zenekar javarészt játszott már, viszont a közönség mostanság nem hallhatta. A kottákat megkapták a tagok, de az összejátszás élesben, pénteken este történik. – Viszonylag nagy rutinnal rendelkező együttes, így jó eséllyel nem lesz gond – tette hozzá Tóth László.

A zenei hangulat ismét nyáresti lesz, kellemes, könnyűzenei és könnyebb komolyzenei művek segítségével.

Szeretettel várnak minden érdeklődőt.

 

Kövessen minket a Facebookon is!