Hirdetés
Helyi hírek 2020. június 24. 14:00

Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019 a Platánban

Képgaléria
Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019 a Platánban
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett Magyarország jó tanulója, jó sportolója – 2019 címet nyerték el a platános diákok eredményes, kiváló tanulmányi munkájukért és kimagasló sportteljesítményükért: Kis Roland 6.a osztályos és Trungel-Nagy Zalán 7.b osztályos tanulók.

Roland kiskora óta folyamatosan atletizál, triatlonozik és kosárlabdázik. Zalán is folyamatosan sportol, biciklizik, triatlonozik, és külön öröm, hogy 2018-ban is elnyerte már ezt a rangos, kitüntető címet. Kiváló országos sport- és tanulmányi eredményekkel öregbítik a Platán iskola hírnevét. Teljesítményükre és sikereikre büszkék szüleik, tanáraik és iskolatársaik.

További sok sikert kívánunk Rolandnak és Zalánnak!

 

Kövessen minket a Facebookon is!