Kultúra 2020. június 30. 17:00

Dulity Tibor Tájképfestő Tábor

Képgaléria
Dulity Tibor Tájképfestő Tábor
Június 20-a és 27-e között rendezték meg a már hagyományos Dulity Tibor Tájképfestő Tábort Tőserdőben, a Kontyvirág Erdei Iskolában, Sáska Tibor művészeti vezetésével. Ezúttal tizenöten vettek részt a Tévald-Csizmadia Krisztina által szervezett eseményen.

Az idén is olyan helyen ütöttek tábort, ahol testközelből várta a résztvevőket az Alföld tengersík vidéke. Az alkotók ezúttal is az ország minden részéből érkeztek – régiek és újak – hogy Sáska Tibor vezetésével elmélyedjenek az alkotás örömeibe, gondjaiba.

Az egyhetes kulturális rendezvényen ezúttal Virágh László, Szép Ilona, Papp Ildikó, Bálint Ágnes, Hettinger Ágnes, Osztobányi Istvánné, Valkovszki Attila, Szesztai Attila, Németh András, Nagy Ágota, Zircher Márta, Frank Szabó Sándor, Karácsony Éva, Tévald-Csizmadia Krisztina és Frits Ilona volt jelen.

Dulity Tibor tiszteletére Jakabszálláson és Kiskunfélegyházán, a városi könyvtárban is szerveznek kiállítást.


További képes anyag ide kattintva látható.
 

Kövessen minket a Facebookon is!