Hirdetés
Sport 2020. július 5. 09:00

A "Focisuli" csapata nyerte a 14. Titánok Kupát

Képgaléria
A "Focisuli" csapata nyerte a 14. Titánok Kupát
Tizenhat csapat mérte össze tudását július 4-én a Honvéd Sporttelep műfüves pályáján a 14. Titánok Kupa amatőr kispályás labdarúgó versenyen. A csapatok négyfős csoportokba kerültek, ahonnét a legjobbak jutottak tovább. Az első helyet a „Focisuli” csapata szerezte meg az „Aszfaltosokat” megelőzve.

A nyári forróság nem könnyítette meg a csapatok dolgát. Izgalmas és nyílt játékot követően dőlt el a kupa sorsa. A csapatok mellett a legjobb kapust, a legjobb játékost, illetve a gólkirályt is díjazták.

Végeredmény:

I. Focisuli

II. Aszfaltosok

III. Ret Fc -Vojvodina

 

Legjobb kapus: Horváth Róbert (Ret FC - Vojvodina)

Legjobb játékos: Löfli Dávid (Aszfaltosok)

Gólkirály: Malik Milán (Focisuli)


Információ: Patyi Zoltán

G. Z.
 

Kövessen minket a Facebookon is!