Hirdetés
Sport 2020. július 6. 15:00

Nomád duatlon Szegeden

Képgaléria
Nomád duatlon Szegeden
Kiválóan indított a JOGGING PLUS csipet csapata a Nomád duatlon versenyen, Szegeden, június 27-én. Az olajosok körét a meghívott egyesületek sportolóinak és amatőr versenyzőknek rendezték meg. Az időjárás nem könnyítette meg a versenyzők dolgát, erőteljes napsütés és magas páratartalom tette próbára a lelkes indulókat.

A Jogging Plus Sportegyesület az utánpótlás-nevelés programjának köszönhetően 16 fővel képviselte Kiskunfélegyházát. Ez egy igazi megmérettetést és kihívást jelentett a gyerekeknek, hiszen sokan az első duatlon versenyükön vettek részt, és kivétel nélkül nagyszerűen teljesítették a távokat.

A felnőtt távon a Jogging Plus Sportegyesület triatlon edzője, Németh László is sikeresen szerepelt lelkes tanítványai buzdítása mellett.

A kihívást teljesítőknek és a szurkolóknak a versenyirodánál felállított standnál a FORNETTI Kft. süteményeit kínálták a szervezők, amelyért ezúton is köszönetet mondanak a cégnek.

Külön köszönet a sportoló gyermekek szüleinek, akik bíztatták a versenyzőket és segítették, biztosították a versenyeztetés lehetőségét!

Felkészítő edzők: Németh László, Takács –Molnár Anett, Dinnyés-Kis Zsuzsanna és Gergely Péter


Eredmények részletesen korcsoportonként és nemenként:

Újonc 1 korcsoport (2012-2011) (1000 m futás – 5600 m kerékpározás – 1000 m futás)

Szórád Kenéz                         3. hely


Újonc 2 korcsoport (2010-2009) (1000 m futás – 5600 m kerékpározás – 1000 m futás)

Takács Luca                           1. hely

Szórád Hanna                         2. hely

Vincze Bálint                          1. hely

Borbás Marcell                       4. hely

Máriás Zalán                           5. hely

Rádi Zénó                               8. hely

Kovács Mátyás                       9. hely

Zsigó Attila                           10. hely


Gyermek korcsoport (2008-2007) (2000 m futás – 11200 m kerékpározás – 1000 m futás)

Beck Tamara                          1. hely

Rádi Gellért                           2. hely

Benő Áron                             4. hely



Serdülő korcsoport (2006-2005) (2000 m futás – 11200 m kerékpározás – 1000 m futás)

Lőrincz Nóra                          4. hely


Felnőtt korcsoport (5000 m futás – 16800 m kerékpározás – 2500 m futás)

Németh László                       5. hely

Beck Szilárd                          7. hely

 

Kövessen minket a Facebookon is!