Hirdetés
Program 2020. július 10. 08:00

Idén is lesz Kurultaj

Idén is lesz Kurultaj
A rendezvény célja a dicső lovasnomád elődökre való közös megemlékezés. A Magyarság legnagyobb hagyományőrző eseményére minden magyar lovas-hagyományőrzőt szeretettel várnak.

Az augusztus 21. és 23. közötti megrendezendő idei Kurultaj – Magyar Törzsi Gyűlés lovas regisztrációja már elérhető, de érdemes a jelentkezés előtt áttanulmányozni a részvételi feltételeket és a házirendet. Az eseményen kiemelt szerepet játszanak a különböző lovas programok, ezért a Kurultaj szervezői különös figyelmet szentelnek az állategészségügyi előírások betartására.

A feltételekről a 
www.kurultaj.hu oldalon részletes információk találhatók, és innen lehet letölteni a jelentkezési lapot is.
 

Kövessen minket a Facebookon is!