Hirdetés
Helyi hírek 2020. július 11. 15:00

Pénzbüntetést kapott a vonattal ütköző férfi

Pénzbüntetést kapott a vonattal ütköző férfi
A Kiskunfélegyházi Járásbíróság tárgyalás kitűzése nélkül 150 ezer forint pénzbüntetés szabott ki azzal az 59 éves kiskunfélegyházi férfival szemben, aki tavaly október 24-én egy vasúti átjáróba figyelmetlenül hajtott be és összeütközött egy vonattal.

Az ítélet szerint a vádlott egy biztosítatlan vasúti átjáróba úgy hajtott be, hogy nem győződött meg arról, hogy Tiszaalpár felől Kiskunfélegyháza irányába vonatszerelvény halad át. Az ütközés következtében a vasúti szerelvény mintegy 130 méteren keresztül tolta maga előtt a személygépkocsit. A baleset következtében a vádlott 8 napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A bíróság a vádlott bűnösségét közlekedés biztonsága elleni bűncselekményben állapította meg, határozata jogerős –
adta hírül a KEOL. 
 

Kövessen minket a Facebookon is!