Hirdetés
Sport 2020. július 17. 13:15

Két arany és egy bronzérem fekvenyomásban

Képgaléria
Két arany és egy bronzérem fekvenyomásban
Kiválóan szerepeltek július közepén a Tápiószőlősön megrendezett Corona-after fekvenyomó versenyen a Center Gym sportolói. A félegyházi különítmény számára a járvány kitörése óta ez volt az első megmérettetés, így az előkészületeket is nagy várakozás előzte meg.

A pest megyei versenyre 64 fő nevezett, akik az ország több pontjáról érkeztek.

A Center Gym sportolói közül Kárpáti Bea profi -65 kg-ban első helyezést ért el. Gubicza Pál a profi +110 kg-ban ugyancsak aranyérmes lett. Mellettük Bajzák György mérettette meg magát, aki +90 kg-ban harmadikként zárt.

A Corona-after fekvenyomó verseny jól szolgálta a felkészülést a ligakupára, amit a tervek szerint szeptember 18-a és 20-a között Kiskunfélegyházán rendeznek meg.

Kép, információ: Patyi Zoltán

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!