Hirdetés
Sport 2020. július 19. 16:00

XV. Jubileumi Tótkomlósi Nemzetközi Úszóverseny

XV. Jubileumi Tótkomlósi Nemzetközi Úszóverseny
A versenyen 29 sportegyesület 289 versenyzője vett részt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE 10 fővel képviselte Kiskunfélegyházát a július 18-án, szombaton tartott versenyen – mondta el lapunknak Ónodi László csapattag.

A megmérettetésen egyéniben 4 aranyérem, 7 ezüstérem és 4 bronzérem került a sportolók nyakába. Váltószámokban egy arany- és három ezüstérmet nyertek.

Kiemelkedett Fábián Vince, aki egyéniben 4 aranyérmet és egy ezüstérmet nyert, és egyben tagja volt az aranyérmes és ezüstérmes váltóknak is.Sebők János egyéniben négy ezüstérmet és egy bronzérmet, Ónodi László egyéniben egy ezüstérmet, míg Urbán Tamás egyéniben egy bronzérmet nyert. Rajtuk kívül még Móczár Zoltán volt tagja a két ezüstérmes váltónak.

Az aranyérmes váltóban Provics András és Holló Szabó Viktor vett részt.

Kalotai Zsuzsanna egyéniben egy ezüstérmet és két bronzérmet nyert.

 

Kövessen minket a Facebookon is!