Hirdetés
Helyi hírek 2020. július 28. 16:00

Elindult a Kecskemét és térsége turisztikai applikáció

Elindult a Kecskemét és térsége turisztikai applikáció
Bács-Kiskun megye dinamikusan fejlődő székhelye Kecskemét. Az Alföld szívében a Duna-Tisza közi Homokhátságon fekvő megyeszékhely sajátságosan magyar mezőváros, amelynek gazdasági jelentősége és munkaerő felszívó ereje meghatározó a térsége szempontjából. Olyan nagy magyaroknak volt szülővárosa, mint a Bánk bán írójának, Katona Józsefnek, a világhírű zeneszerző-, zenepedagógusnak, Kodály Zoltánnak. Neves képzőművészeket ihletett meg településünk, híres építészek tervezték épületeit, sajátságos hangulatúvá varázsolva a várost.

Ismerje meg izgalmas, magával ragadó tájainkat, a kiskunsági puszták, a buckák világát, és a rónák fővárosát, Kecskemétet!



Az alkalmazásban megtalálható:
- a térség 21 településének bemutatása
- látnivalók, szálláshelyek valamit szórakozási lehetőségek a térségben
- eseménynaptár
- helyi értékek bemutatása

Ezt az ikont keresse:



 

Androidra letölthető INNEN

iOS-re letölthető INNEN
 

Kövessen minket a Facebookon is!