Egészségügy 2020. július 21. 11:00

Ismét látogathatóak a félegyházi szociális intézmények

Ismét látogathatóak a félegyházi szociális intézmények
Ismét látogathatók a félegyházi szociális intézmények. Gálig Erzsébet, a Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmények vezetője arról adott tájékoztatást, miszerint ismét valamennyi szociális intézmény látogatható, fokozott elővigyázatosság mellett.

A látogatási idő naponta 8.30-tól 11.30-ig, délután 14.30-tól 17.00- ig lehetséges. Az ellátó intézményeket fertőző betegség jeleit mutatók nem látogathatják. Fekvőbeteghez csak egy látogató érkezhet, és egy lakó naponta csak két látogatót fogadhat. A kézfertőtlenítő és a szájmaszk használata a látogatóknak kötelező. 14 éven aluli gyermekek nem mehetnek az intézmények területére. A találkozó helyszíneként elsősorban az udvarokon, parkokban ajánlják. 
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus