Hirdets
Sport 2020. július 26. 17:25

Dobogós helyezés dartsban

Dobogós helyezés dartsban
A kecskeméti dartsviadal utolsó előtti fordulóját rendezték meg július utolsó hétvégéjén, amelyen a Félegyházi Darts Club versenyzői is részt vettek. A csapattagok szépen gyűjtötték a pontokat, összetettben is eredményesen szerepeltek. A hatodik fordulót követően a rájátszásban a legjobb nyolc versenyző vehet majd részt, ezért van jelentősége a folyamatos jó szereplésnek. A tavalyi szezonban a félegyházi Horváth Zsolt lett a bajnok, így címvédőként készülhet az utolsó játéknapra.

Az 5. fordulóban a Félegyházi Darts Club tagjai közül Valkovics István, Pecz István és Mészáros József 9. helyezett lett. Horváth Zsolt ötödikként zárt, míg Horváth Tibor a harmadik helyet kaparintotta meg.

Információ, kép: Félegyházi Darts Club

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!