Hirdets
Sport 2020. július 27. 10:00

Kupamérkőzéssel kezdi a szezont a KHTK

Kupamérkőzéssel kezdi a szezont a KHTK
Augusztus elsején, szombaton 17 órakor rendezik meg a Magyar Kupa első fordulóját, amelynek keretében a megyei I. osztályú Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei II. osztály északi csoportjába tartozó Solti FC otthonába látogat.

Az előző szezont szép kupameneteléssel zárta a KHTK. Egészen a hatodik fordulóig jutott, amikor is az NB I-es ZTE ellen emlékezetes mérkőzésen maradt alul.

A járványügyi intézkedések miatt tavasszal befejeződtek a megyei labdarúgó bajnokságok, így meglehetősen hosszú kényszerszünetet követően játszanak újra tétmérkőzéseket a csapatok.

A megyei bajnokság 2020/2021-es idénye augusztus 22-én indul. A KHTK a nyitófordulóban hazai pályán fogadja a Kecel FC-t 17 órától.

A megyei II. osztály északi csoportjában félegyházi rangadót rendeznek az első játéknapon. Ugyancsak augusztus 22-én, szombaton 17 órától a Kiskunfélegyházi Vasutas SK a Kiskunfélegyházi HTK II. együttesét látja vendégül.

Kép: KHTK-ZTE (Magyar Kupa, 2019)

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!