Program 2020. július 30. 12:00

Róka Kinga zongorajátékát élvezhetjük pénteken este

Róka Kinga zongorajátékát élvezhetjük pénteken este
Róka Kinga művésztanár játszik július 31-én, pénteken 20 órától a Béke-téri szökőkútnál. Kinga 4 éve tanít a szervező Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolában, két éve Kiskunfélegyházán is él.

Kecskeméten született, 9 évesen kezdett zongorázni. Zongoratanára olyan erős hatással volt rá, hogy állítása szerint ezért választotta ezt a hangszert. Nagyon sokat gyakorol, az egyetemi évek alatt nem volt ritka a napi 7 órás tréning sem. Kinga elmondta, hogy a pénteki koncerten digitális zongorán játszik majd. Félórás, romantikus, 20. századi, rendkívül színes válogatásra számíthat a közönség. A műsorban francia szerzők muzsikája mellett, Schumann, Liszt Ferenc, Rachmaninov darabok is felcsendülnek. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.
 

Kövessen minket a Facebookon is!