Hirdets
Helyi hírek 2020. augusztus 1. 16:00

Napköziotthon épül Korondon

Képgaléria
Napköziotthon épül Korondon
Napköziotthont építenek Félegyháza erdélyi testvértelepülésén, Korondon. A fejlesztés fontos lépés a település életében, amiről Katona Mihály polgármester így nyilatkozott lapunknak:

– A gyermek az élet értelme, a gyermek keretet ad az életnek, célokat varázsol elénk, erőt ad a folytatáshoz, a napi küzdelmekhez, legfontosabb, hogy a gyermek jól érezze magát, abban a környezetben, ahol van, ezért is döntöttünk úgy pár évvel ezelőtt, hogy neki fogunk egy új, modern napköziotthon megépítésének, ami több mint 100 gyermeknek ad helyet. A munkálatok jól haladnak, hamarosan gyermekzsivajtól lesznek zajosak az új óvoda termei és udvara. Az intézmény a Nemzeti Vidékfejlesztési Alap támogatásából valósul meg, 2.787.091,24 lej értékben.
 

Kövessen minket a Facebookon is!