Helyi hírek 2020. augusztus 10. 10:00

Karriernap és állásbörze Kiskunfélegyházán

Karriernap és állásbörze Kiskunfélegyházán
Álláskeresőket és munkavállalókat várnak augusztus 11-én, kedden Kiskunfélegyházán, a Petőfi tér 1. szám alatti Kormányablakba. A GINOP-5.1.5-16-2017-00025 projekt keretében megvalósuló kiskunfélegyházi Karriernap és Állásbörze egy ingyenes rendezvény, amely kiváló lehetőséget teremt a szakmai kapcsolatok építésére és a munkaerő-toborzásra.

Ezen a napon lehetőség lesz megismerni a járás munkaerőpiacának kínálatát, szakmai előadás keretében megismerheti a jelenlegi foglalkoztatási lehetőségeket, találkozni a munkaerőpiacon érintett hivatalok képviselőivel. A rendezvény nagyobbik része egy állásbörze.

A rendezvény ingyenes, ráadásul a délutáni programban a cégek térítésmentesen kapnak egy-egy standot, ahova az érdeklődő munkavállalók fordulhatnak. Így Ön toborzási és egyéb költségek nélkül válogathat a jelöltek közül.

Program:
10:00 - 10:30 Érkezés, megnyitó
10:30 - 11:00 Szakmai előadások munkáltatóknak
11:00 - 13:00 Állásbörze

 

Kövessen minket a Facebookon is!