Sport 2020. augusztus 9. 09:00

Továbbjutás a második körből

Továbbjutás a második körből
A második fordulóval folytatódott a Magyar Kupa augusztus 8-án. A Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata az ugyancsak megyei I. osztályú Szabadszállási SE vendége volt. A mérkőzés félegyházi szempontból jól alakult, a KHTK magabiztos, 3-0-ás sikert ért el.

Mindkét együttes sikerrel vette a Magyar Kupa első fordulóját. A Szabadszállási SE némi meglepetést okozva idegenben múlta felül 2-0-ra a Kiskunhalasi FC-t, míg a Kiskunfélegyházi HTK Solton nyert 5-3-ra.

Az első gólt 20 percet követően a félegyháziak szerezték meg. Ekkor a 21 éves Bálint Tibor talált a kapuba. Az előnyt a félidő hajrájában Tóth István duplázta meg büntetőből. (0-2)

A második játékrész csupán egy gólt tartogatott. Az utolsó percekben Nagy Dániel állította be a 3-0-s végeredményt.

A KHTK fölényesen jutott tovább a 3. fordulóba.

 

MOL Magyar Kupa 2. ford., 08. 08.

Szabadszállási SE – Kiskunfélegyházi HTK 0-3 (0-2)

Gólszerzők: Bálint Tibor 20. p., Tóth István 43. p. (büntetőből), Nagy Dániel 88. p.

 

 

Kép: Archív

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!