Egészségügy 2020. szeptember 8. 12:00

Szeptemberben is lehet vért adni

Szeptemberben is lehet vért adni
Szeptemberben is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezen kívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.

Véradási időpontok:

Szeptember 9., szerda: Kiskunfélegyháza – Polgármesteri hivatal, 9-től 12-ig 

Szeptember 15., kedd: Kiskunfélegyháza – Kossuth Lajos szakiskola, 9-től 12-ig 

Szeptember 22., kedd: Tiszaalpár – Árpád Művelődési Ház, 9-től 12-ig 

Szeptember 25., péntek: Kunszállás – Faluház, 9-től 12-ig 

 

Kövessen minket a Facebookon is!