Hirdets
Helyi hírek 2020. szeptember 10. 12:00

Szabadtéri tanterem a Kossuthban

Szabadtéri tanterem a Kossuthban
A Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum Szakképző Iskola és Kollégium diákjai már két alkalommal vettek részt az Erasmus+ program külföldi tanulmányútjain, többek között Gyergyószentmiklóson.

A program keretében készültek azok a kültéri asztalok, padok, amelyek felhasználásával kialakítottak egy kültéri tantermet, pihenőhelyet. Az iskola igyekszik maximálisan betartani a járványügyi rendelkezéseket. Ebben a parkban a diákok az árnyas fák alatt sajátíthatják el az új ismereteket. Bővült a kollégisták pihenőtere, ahol akár tanulni, akár beszélgetni lehet. A tanulók bizonyították, hogy a projektben végzett, több szakmát érintő, közös munkájuk az ő kényelmüket szolgálja.
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus