Helyi hírek 2014. szeptember 24. 13:20

Katonazenekari koncert is várja a bajtársakat

Képgaléria
Katonazenekari koncert is várja a bajtársakat
Példaértékű az összetartás, amely a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesületet jellemzi. Ma Hódmezővásárhelyre szerveztek közös kirándulást

Ma reggel vidám kis csapat várakozott a buszra és az indulásra. Az önkormányzat támogatásával Hódmezővásárhelyre készült a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület. A programban laktanya-látogatás, a csapatmúzeum és a technika megtekintése mellett, a helyi nyugdíjasklubbal közös városnézés, valamint katonazenekari koncert is szerepel.

– Főcélunk a nosztalgia – jelentette ki Hideg István klubtitkár. – A 70 évet meghaladó átlagéletkorú tagoknak hosszabb utazást nem szervezünk, de az ilyen egynapos kirándulás belefér. Itthon is rendszeresek az összejöveteleink, szeretünk együtt lenni, és ez a legfontosabb.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!