Program 2020. szeptember 21. 15:00

Folytatódik a Betűbölcsi

Folytatódik a Betűbölcsi
Szeptember 22-én, kedden 10 órától folytatódik a 11 éves Betűbölcsi, a városi könyvtár baba-mama klubja, amely örömteli találkozások, beszélgetések, előadások jól bevált helyszíne lett kéthetente, könyvek között, játékosan. Ezúttal Néma Attiláné Ella dúla, szülésfelkészítő, TANDEM-tréner lesz a vendég. A felnőttektől kérik a szájmaszk használatát! A rendezvény lebonyolítása függ a járványügyi helyzettől, így a programváltozás jogát fenntartják.A Betûbölcsi a 0-3 éves gyermekek és szüleik számára létrehozott rendszeres foglalkozássorozat. Az intézmény következetes célja volt már a kezdetektől, hogy a legfiatalabb korban is lehet ismerkedni mondókákkal, mesékkel, más, hasonló korú kisbabákkal, örömteli könyvtári összejövetelek alkalmával. E találkozók alkalmával észrevétlenül kialakulnak közösségi szokások, érzések, értékek, barátságok, képességek.
 

Kövessen minket a Facebookon is!