Sport 2020. szeptember 17. 17:00

Kupamérkőzést játszik a KHTK

Kupamérkőzést játszik a KHTK
A KHTK csapatának idén újra sikerült kivívnia a Magyar Kupa országos főtábláján való szereplést. Tavaly futballünnepet rendezhettek a Honvéd pályán, hiszen kuriózumnak számított, hogy a ZTE csapatában NB1-es ellenfelet fogadhattak hazai pályán. Egy éve azon a mérkőzésen kevés esély volt a továbbjutásra, és a papírformát igazolva első osztályú ellenfelük nagyarányú győzelmet ért el.

Idén valamivel könnyebb sorsolásnak örülhetnek, hiszen az NB3 közép csoportjában szereplő Majosi SE csapatát húzták ki részükre ellenfélként, akik bár egy osztállyal fentebb játszanak, de nem lehetetlen ezt a különbséget eltüntetni!      

A mérkőzés szeptember 19-én, szombaton 15 órakor kezdődik a Honvéd Sporttelep centerpályáján.
Belépőjegy: felnőttek 500 ft/fő, diákok és nyugdíjasok 250 ft/fő. A sporttelepre kizárólag a Szentesi út felőli főbejárati pénztárnál lehet belépni.

Előmérkőzésen a két helyi utánpótláscsapat, a Félegyházi Térségi Sportiskola U19-es és a Vasutas U19-es gárdája csap össze egymással, 12.45-kor.

 

Kövessen minket a Facebookon is!