Helyi hírek 2020. szeptember 19. 15:15

Nem épülhet adótorony a Móravárosban

Nem épülhet adótorony a Móravárosban
A közelmúltban tájékoztattunk arról, hogy a móravárosiak tiltakoznak a közelükben tervezett adótorony megépítése ellen. Ezzel kapcsolatosan aláírásgyűjtésbe kezdtek és lakossági fórum megtartását kezdeményezték. Kis-Szeniczey Kálmán szeptember 18-án adta közre közösségi oldalán azt a levelet, amiben a hivatal arról tájékoztatja, hogy a DIGI Kft. nem kapta meg az engedélyt az építkezéshez.

A levél tartalma:

Tisztelt Képviselő Úr!

Tájékoztatom, hogy a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. végleges más célú hasznosításra vonatkozó, a Kiskunfélegyháza 087/46 hrsz földrészletet érintő kérelmét a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Földhivatali Főosztály Földhivatali Osztály 6. (Kiskunfélegyháza) 2020.09.17. napján kelt határozatában elutasította.

Üdvözlettel: Kovács Ernő kormánymegbízott nevében és megbízásából, Dobos Zsolt szakügyintéző


Fotó: illusztráció - napi.hu
 

Kövessen minket a Facebookon is!