Sport 2020. szeptember 20. 09:00

Négy büntető, majsai győzelem

Kilenc gólt hozott a Kiskunmajsai FC és a Kiskunfélegyházi Vasutas SK találkozója a megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság északi csoportjának 5. fordulójában, szeptember 19-én. A gólokból négy is 11-esek után született.

Negyedórát követően két gyors büntetővel kezdődött a gólok gyártása. Előbb a 17. percben Szikora Tamás talált be majsai oldalon, majd pedig a 21. percben Makula Tibor bizonyult eredményesnek szintén a mészpontról félegyházi részről. (1-1)

Az esélyek a majsai gárda mellett szóltak, akik nem is okoztak csalódást.

A Vasutas SK védelme most is gólképesnek bizonyult. Már az első félidőben eldőlt a mérkőzés és 7-1-et követően jött csak félegyházi szépítés. Deák Dávid ugyancsak büntetőből talált be. (7-2)

Hazai oldalon Szikora Tamás négy gólig jutott, amiből kettőt büntetőből szerzett.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 5. ford., 09. 19.
Kiskunmajsai FC- Kiskunfélegyházi Vasutas SK 7-2 (4-1)

Gólszerzők: Szikora Tamás 17. p. (büntető), 52. p., 56. p., 68. p. (büntető), Rádóczi Dávid 33. p., Horváth Zsombor 38. p., Nagy Gábor 45. p. ill. Makula Tibor 21. p. (büntetőből), Deák Dávid 76. p. (büntető).