Egészségügy 2020. október 12. 08:00

Rendkívüli módon ünneplik az Anyatej világnapját

Rendkívüli módon ünneplik az Anyatej világnapját
Előző években a kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár adott otthont az Anyatej világnapja elnevezésű programnak. Idén, a járványügyi helyzetre való tekintettel egy internetes felületen, a Zoom-on, online formában lesz látogatható az esemény.

A november 3-án, kedden 10 órától kezdődő alkalom érdekes és hasznos információkkal szolgál majd az anyukáknak. Egyebek mellett Lipcseiné Tolvaj Mária védőnő a hordozás jótékony hatásáról beszél majd, a Babahordozás a gyakorlatban - egyszerűbb hétköznapok című előadásában.
Néma Attiláné, Ella dúla, TANDEM tréner témája pedig az „Anyaidő” lesz, avagy egy nő miként ossza be a család, munka mellett az energiáját és az idejét.

A találkozón való részvétel regisztrációhoz kötött, amelyet a
[email protected] e-mail címen tehetnek meg. Bővebb információért pedig keressék a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálatnál Pap Izoldát.

V. B.

 

Kövessen minket a Facebookon is!