Helyi hírek 2020. szeptember 29. 13:00

Telefonos egyeztetés után várják az ügyfeleket a polgármesteri hivatalban

Telefonos egyeztetés után várják az ügyfeleket a polgármesteri hivatalban
Az ügyfelek védelme és az ügyintézés folyamatossága érdekében arra a lépésre kényszerül Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala, hogy szeptember 30-ától előzetes telefonos egyeztetéshez kösse az ügyfélfogadást.

A hivatal épületébe kizárólag maszkban, lázmérés és kézfertőtlenítés után lehet belépni. Az előzetesen telefonon egyeztetett időpontban az ügyintéző lemegy az ügyfélhez az aulába, és – amennyiben ez szükséges – felkíséri az irodába.

Időpontegyeztetésre az alábbi telefonszámokon van lehetőség:

76/562-000, 76/562-013

Az ügyintézők elérhetőségét az alábbi linken találják:

https://kiskunfelegyhaza.hu/dokumentumtar/ugyintezes/
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus