Program 2020. október 4. 15:00

Anyatej világnap – online

Anyatej világnap – online
A rendezvényt idén a járványügyi helyzetre való tekintettel, nem a szokásos módon a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban tartják meg, hanem rendhagyó módon, a ZOOM felületén várnak minden érdeklődőt október 6-án, 10 órától.

Az előadásokra a [email protected] e-mail címen lehet regisztrálni.

Lipcseiné Tolvaj Mária baba- és gyermekhordozási tanácsadó, védőnő arról beszél majd, hogy milyen élethelyzetekben könnyíti meg az anya helyzetét a hordozás, közben bemutatja néhány eszköz használatát

"Babahordozás a gyakorlatban egyszerűbb hétköznapok" címmel.

Néma Attiláná Ella dúla, Tandem-tréner témája az „Anyaidő” lesz. Mi nők annyi mindent szeretnénk egyszerre tökéletesen csinálni, és még az énidőnek is bele kellene férnie. Legtöbbször a gyermek az első… és még ott a párunk is! Mi erre a megoldás? Ella önismereti anyacsoportok vezetőjeként ebben segít egy interaktív foglalkozás keretében.


Fotó: Cafeblog illusztráció
 

Kövessen minket a Facebookon is!

Cimkék: Koronavírus