Sport 2020. október 15. 14:00

3 érem az országos bajnokságon

3 érem az országos bajnokságon
Október 10-11-én Balatonbogláron rendezték meg a Duatlon Országos Bajnokságot és a Mixváltó Országos Bajnokságot.

A duatlon futásból, kerékpározásbólés egy második, rövidebb futásból áll. A mix-váltóban két fiú és két lány alkot egy csapatot, egymást váltva teljesítik a távot és végül a négy ember összideje alapján hirdetnek eredményt. A kiskunfélegyházi 3K Sportegyesület versenyzői szép eredményeket értek el a szezon utolsó versenyén. Papp Laura aktív versenyzéssel ezüstérmes lett. Ő egyébként az idei év országos bajnoka triatlonban – adta hírül az InfoKiskunfélegyháza.

Csontos Dóra erős hajrájának köszönhetően bronzérmes lett. Ő pedig a tereptriatlon idei
országos bajnoka. Trungel-Nagy Zalán, - aki az idei év tereptriatlon országos bajnoka -,
hajszállal lemaradt a dobogóról, negyedik lett. Bátyja Kolos a rendkívül erős mezőnyben első évesként lett hatodik. A vasárnapi Mix-váltó Országos Bajnokságon a Papp Laura, Vidéki Csaba, Csontos Dóra, Trungel-Nagy Zalán alkotta csapat hatalmas küzdelemben végül bronzérmes lett. A viszonylag rövid, de igen zsúfolt 2020-as szezon véget ért, rövid pihenő és értékelés után kezdődik az alapozás a jövő évi versenyekre.

Edzők: Kornokovics Györgyi és Bozsó István

 

Kövessen minket a Facebookon is!