Helyi hírek 2020. október 18. 10:00

A Sarlós Boldogasszony Templom hírei

A Sarlós Boldogasszony Templom hírei
Évközi 29. vasárnap – 2020. október 18.

1. Csütörtökön Szent II. János Pál pápa emléknapja, pénteken pedig Kapisztrán Szent János áldozópap emléknapja lesz.

2. Hétfőn este ½ 6-kor Bibliaórát tartanak a templomban. Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

3. A héten csak kedden lesz nyitva a Jókai utca 1. szám alatti Karitász bolt.

4. Szombaton az esti szentmisét a Szent Mónika Közösség szándékára mutatják be.

5. Október 25-én, jövő vasárnap este lesz a Szent József Kör, vagyis a keresztény édesapák körének a szentmiséje, hétfőhöz egy hétre pedig este ½ 7-kor lesz a Szent József Kör gyűlése a Közösségi Házban.

6. Októberben hétfő kivételével minden nap az esti szentmise előtt ½ 6-kor elimádkozzák a Rózsafüzért a templomban. Mindenkit szeretettel hívnak, hogy közös imádságunkkal kérjük a Szűzanya közbenjárását egyházunkért, hazánkért, papjainkért, családjainkért és templomi közösségünkért.

7. Sírszenteléseket tartanak november 1-jén az Alsótemetőben, november 2-án pedig a Felsőtemetőben, délután 2 órától. Akik szeretnék hozzátartozóik sírjait megszenteltetni, azok a plébániahivatalban iratkozhatnak fel.

8. Jövő évi naptárak és kalendáriumok már megvásárolhatóak a templom kijáratánál.

Áldott vasárnapot kívánunk mindannyiuknak!

 

Kövessen minket a Facebookon is!