Hirdets
Helyi hírek 2020. október 23. 15:00

„Őszhó” – Projektdélután a Batthyányban

Képgaléria
„Őszhó” – Projektdélután a Batthyányban
A kialakult járványügyi helyzet miatt sem mondott le a már hagyományosnak mondható alsó tagozatos „Őszhó” projektdélutánról az intézmény. Idén osztálykeretek között elevenítették fel az őszi jeles napokat, szokásokat.

Az 1-2. évfolyamon projektmunkában dolgozták fel az őszi mezőgazdasági munkákat, madárijesztőt készítettek, játékos sorversenyt rendeztek, őszi termésekkel.

A 3-4. évfolyamon kulturális foglalkozás keretében a betakarítási szokásokkal, munkákkal és a Szent Dömötör-napi behajtással ismerkedtek. Ez követően tökös és sünis függődíszt készítettek kézműves foglalkozás keretében.

Köszönet a gyerekeknek, a napközis munkaközösség tagjainak és a szervezőknek.

Fotó: Keserű Szilvia

 

Kövessen minket a Facebookon is!