Hirdets
Helyi hírek 2020. október 27. 17:00

Töklámpásokkal telik meg szombaton a Szent János-tér

Töklámpásokkal telik meg szombaton a Szent János-tér
Töklámpásokkal telik meg a Szent János-tér október 31-én, szombaton 17 órától. A szervező, Farkas Mária elmondta, hogy a hagyományokat szeretnék követni, maga is egy más városban látott ötlet alapján kívánja megvalósítani ezt az eseményt.

Szeretettel várnak mindenkit, aki előzőleg otthon tököt faragott és szeretné azt megmutatni. A lámpásokat, a szervezők kérése alapján, ezúttal ne gyertyával, hanem LED mécsessel világítsák meg! Reményeik szerint a szobortól a polgármesteri hivatalig megtelik majd töklámpásokkal a tér, amely igazán meghitt látványt nyújt. Várnak kicsit és nagyot, profit és amatőrt, lelkes tökfaragókat, akik megmutathatják, hogy idén milyen alkotás született a kezeik által. A legjobbakat apró ajándékokkal jutalmazzák.

További információ kérhető a 06-30/279-24-74-es számon, Farkas Máriától.

Z. A.

 

Kövessen minket a Facebookon is!