Hirdets
Sport 2020. október 27. 09:00

Ligaverseny sikerek dartsban

Képgaléria
Ligaverseny sikerek dartsban
Október 22-én rendezték meg a soron következő darts ligafordulót Kiskőrösön, ahol a kecskeméti Hírös Hunok színeiben Tóth Róbert is elindult. A 33 nevezőt csoportokba osztották, ahonnét Róbert kiegyensúlyozott jó játékkal továbbjutott. Az egyenes kieséses szakaszban egészen a döntőig menetelt, ahol is a többszöri liga győztes Gévai Dávid tudta csak megállítani, így a 2. helyen végzett.

Október 25-én, Szolnokon folytatódtak a küzdelmek, ahol 38 versenyző ragadott nyilat. Róbert a tornán a 9. helyezést érte el.

Az idei év utolsó liga versenye október 29-én, Kecskeméten lesz. Nagy tét övezi a versenyt, ugyanis a régió legjobb 16 játékosa bejut az országos döntőbe. A döntőre Róbertnek is nagy az esélye, ugyanis jelenleg a 16. helyet foglalja el.


Információ, kép: Tóth Róbert

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!