Hirdets
Helyi hírek 2020. október 28. 11:00

Fokozottan ellenőrzik a kerékpárosokat december 6-áig

Képgaléria
Fokozottan ellenőrzik a kerékpárosokat december 6-áig
Október 19-én indult a „Látni és látszani 2020” elnevezésű kampány az ORFK Országos Baleset-megelőzési Bizottságának támogatásával, amelynek keretében Kiskunfélegyháza belvárosában is ellenőrizték a kerékpárral közlekedőket.

Az ellenőrzések célja az volt, hogy a balesetek megelőzése érdekében felhívják a kerékpárosok figyelmét a közlekedési szabályok betartására, a kötelező tartozékok fontosságára, valamint a látás és láthatóság kiemelt szerepére a sötétedés beálltával. Az ellenőrzések során a baleset-megelőzési tanácsok mellé láthatósági mellényt, kulacsot, csokoládét, fényvisszaverős hátizsákot kaptak ezúttal a kerékpárral közlekedők. Az akció december 6-áig tart, ez idő alatt a város számos pontján várhatóak ellenőrzések.
 

Kövessen minket a Facebookon is!