Sport 2020. november 8. 18:30

Öt gólt szerzett a KHTK

A még nyeretlen Soltvadkerti TE otthonában vendégszerepelt a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata a megyei I. osztályú bajnokság november 8-i játéknapján. A forma alapján félegyházi sikerre lehetett számítani. A második félidőre megfogyatkozó hazaiak ellen a KHTK könnyed győzelmet aratott.

Jól kezdte a 12. forduló összecsapását a KHTK, szűk félóra alatt kétgólos előnyre tett szert Nagy Viktor és Oroszi Dániel találataival. (0-2)

A hazaiak ugyan szépítettek a 35. percben, de az első félidő utolsó gólját Palásti Sándor szerezte, így 3-1-es félegyházi vezetéssel mentek szünetre a csapatok.

A második félidő elején Pekker Rolandnak villant a piros lap, megfogyatkoztak a hazaiak.

Emberelőnyüket is kihasználva a félegyháziak végig kézben tartották a mérkőzést és Szabó Dávid, valamint Magony László góljaival fölényes, 5-1-es sikert értek el.

Legutóbbi öt bajnokijából a KHTK négyet is megnyert, így már a hetedik helyet foglalja el a bajnoki tabellán.

Bács-Kiskun Megyei I. 12. ford., 11. 08.
Soltvadkerti TE – Kiskunfélegyházi HTK 1-5 (1-3)

Gólszerzők: Rimár Péter 35. p. ill. Nagy Viktor 23. p., Oroszi Dániel 27. p., Palásti Sándor 40. p., Szabó Dávid 51. p., Magony László 77. p.

Piros lap: Pekker Roland 47. p. (Soltvadkert)