Sport 2020. december 3. 11:00

Joggingos fiatal atléták sikere a Sport XXI. Alapprogramban

Joggingos fiatal atléták sikere a Sport XXI. Alapprogramban
Remek eredményeket értek el a Jogging Plus Sportegyesület fiatal atlétái, akik a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói a SPORT XXI. Alapprogram keretében megrendezett atlétika teremversenyen.

A lelkes kis versenyezők különböző versenyszámokban méretették meg magukat:

U11: sprint váltó, szökdelő váltó, helyből hármas váltott lábú szökdelés, medicin lökés melltől, hosszú gátváltó

U13: sprint váltó, magasugrás, helyből ötös váltott lábú szökdelés, medicin lökés melltől, hosszú gátváltó

Az Alföldi Régióban három megye Bács-Kiskun, Békés és Csongrád-Csanád hasonló korú atlétáival versenyezve az U11-es csapat I. helyet, míg az U13-as csapat a III. helyet szerezte meg.U11-es csapattagok: Takács Luca, Illés Sára, Rekedt-Nagy Panni, Alács Emese, Lantos Boglárka, Lőrincz Bertalan, Fekete-Gürtler Bence, Szerencsés-Fekete Dávid

U13-as csapattagok: Varga Nóra, Kovács Réka, Karsai Hédi, Beke Kitti, Kiss Gergő, Huszár-Fábián Henrik, Mák Zsombor, Abonyi Ákos

Felkészítők: Dinnyés-Kis Zsuzsanna, Erdősné Kurucz Kornélia, Rekedt-Nagy Zoltán

A verseny részletes eredményei elérhetők: https://atletika.hu/hu/versenyek

 

Kövessen minket a Facebookon is!