Hirdetmények 2020. december 17. 15:30

Tájékoztató a téli szünidei étkeztetésről

Tájékoztató a téli szünidei étkeztetésről
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szünidei gyermekétkeztetés keretében az idei év téli szünetének munkanapjain is étkezteti a hátrányos, halmozottan hátrányos helyzetű rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekeket.

A 2020/2021-es tanév téli szünetében 7 munkanapon – december 21-étől 23-áig valamint december 28-ától 31-éig nyújt az önkormányzat az arra jogosult gyermekek részére térítésmentes ebédet. Az étkeztetéssel kapcsolatos igényükkel a polgármesteri hivatal Szociális és Közfoglalkoztatási Osztály Szociális Csoportjához (I. emelet 47.) fordulhatnak személyesen, vagy telefonon a 76/562-047-es számon kérhetnek tájékoztatást.
 

Kövessen minket a Facebookon is!