Helyi hírek 2020. december 22. 19:00

Online karácsonyi műsor a művészeti iskolától - videóval

December 20-ától, 5 napon át egészen szentestéig a növendékek szereplésével rövid, karácsonyi zenés videókkal kedveskedik a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola. Kis-Fekete Vilmos, az iskola igazgatója elárulta, hogy az ötlet és a megvalósítás Lackó Andreának köszönhető, segítségére volt többek között Gajdics Dávid, Mucsi Dominika és Pocskai Roland is. Nagyon izgalmas feladat volt, egy komplett délután folyt a felvétel hangosítással, technikai személyzettel.

– Megszületett egy ajándékcsomag, amely arra hivatott, hogy egészen Szentestéig egy kis hangulatot csempésszen az otthonokba. Bízunk benne, hogy a finom illatok és ízek mellett a lelkeket is felkészítjük egy kicsit a karácsonyra – mondta az igazgató.

Az érdeklődők a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola Facebook-oldalán,
Youtube-csatornáján vagy a www.balazsami.hu oldalon láthatják ezeket az apró zenei ajándékokat.

Z. A.

 

Kövessen minket a Facebookon is!