Helyi hírek 2021. január 11. 15:00

Megtartották az év első kirakodóvásárát Kiskunfélegyházán

Megtartották az év első kirakodóvásárát Kiskunfélegyházán
Január 10-én, vasárnap rendezték meg az év első állat- és kirakodóvásárát Kiskunfélegyházán, a vásártéren. A reggeli -2 Celsius fokban valószínűleg sokak döntöttek úgy, hogy nem kívánnak részt venni az eseményen, hiszen láthatóan mind az eladók, mind a vásárlók száma jóval alulmaradt a megszokotthoz képest. 

Ennek ellenére minden kapható volt, ami egy vásárban nélkülözhetetlen: ruhaneműk, szerszámok, növények, állatok és az elmaradhatatlan finomságok, a hurka, kolbász, pecsenye és a kürtőskalács is. Gyermekjátékok terén is széles választék állt a vevők rendelkezésére és egyre több standon jelentek meg a szájmaszkok is különféle színekben és mintával.

A következő kirakodóvásár február 14-én lesz.

Z. A.

 

Kövessen minket a Facebookon is!