Helyi hírek 2021. január 14. 17:00

70 millió forintos támogatást nyert a félegyházi önkormányzat

70 millió forintos támogatást nyert a félegyházi önkormányzat
Újabb három település – közöttük Kiskunfélegyháza – négy projektje kapott zöldutat Bács-Kiskun megyében a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program (TOP) keretében.

A kiskunfélegyházi önkormányzat csaknem 70 millió forintos támogatást kapott komplex társadalmi együttműködést segítő programjának megvalósítására. Az Új csillag születik II. elnevezésű program célja, hogy a helyi esélyegyenlőségi tervvel összhangban a város mélyszegénységben élő lakosait segítsék a felzárkózásban.

Emellett Ballószög Önkormányzata ipari területének fejlesztésére, a kiskunhalasi önkormányzat pedig leromlott városi területeinek rehabilitációjára és a társadalmi együttműködés erősítésére nyert forrást – tájékoztatta lapunkat a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat.

A támogatásból megvalósuló projektelemekről a későbbiekben bővebben beszámolunk.
 

Kövessen minket a Facebookon is!