Helyi hírek 2021. január 21. 15:00

Baleset szemtanúit keresi a rendőrség

Baleset szemtanúit keresi a rendőrség
Nyomozást indított halálos közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének gyanúja miatt a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya. A rendőrök a lakosság segítségét kérik a baleset körülményeinek tisztázása érdekében.

Mint arról tegnap beszámoltunk, január 20-án, szerdán 15 óra 25 perckor Kiskunfélegyháza lakott területén kívül, az 542-es és az 5302-es számú főút kereszteződésében található körforgalomban egy személygépkocsi elsodort egy elektromos kerékpárral közlekedő 57 éves nőt, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.Az eset körülményeinek tisztázása érdekében kérik, hogy aki látta a baleset bekövetkezését hívja a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányságot a 06-76/513-300-as telefonszámon, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a 06-80/555-111 „Telefontanú” zöldszámán, illetve a 107, 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.


Fotó: MTI – Donka Ferenc
 

Kövessen minket a Facebookon is!